قطع این مرحله بی همرهی حضر مکن

سلام

اتفاقی در مجموعه شعر "ماشهیدان یک اتفاقیم" رخ داده است که به لحاظ "فنی" به من ربطی ندارد ولی از آنجا که ابتدا گمان می بردم برای همه قابل درک هست چیزی نگفتم اما چون برخی از دوستان حضوراً یا کامنتاً سوال میکنند لازم می دانم علی رغم میلم توضیح بدهم و آن این است که در برخی کارها مصرع ‌یا بیت و بیت‌هایی حذف شده اند فقط خواستم بگویم که این اشکال چاپخانه‌ای نیست بلکه سلیقه وزارت محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی است و ما هم مثل همه اهل قلم به این سلیقه از صمیم قلب احترام گذاشته‌ایم. منظورم از ما، من و ناشر است و منظور از سلیقه این است که بعضی از این کارها در مجموعه‌هایی مشترک یا نشریاتی پیش از این به چاپ رسیده‌بود و از همان وزارت‌خانه محترم هم اجازه نشر گرفته‌بود حالا جریان از چه قرار است مانمی‌دانیم و قرار هم نیست که بدانیم.

شب و شور خیالم را گرفتند

دم پرواز بالم را گرفتند

غزل گفتم ولی چاپش نکردند

به این ترتیب حالم را گرفتند

قربان شما

/ 2 نظر / 23 بازدید
بی امان

سلام جناب قریبی تبریک برای چاپ این مجموعه ی تازه و اما.. این هم راهیست برای حذفیات...که البته به نظرم جالب آمد.. شجاعت چاپ کردن کتاب در این قحط ادب و فرهنگ ستودنیست. مانا باشید.

محمد

سلام.چاپ اشعارتانرا تبریک میگویم موضوعات امروزی در قالب غزل بسیار خوب نشسته است جدا که باید آفرین گفت .یک پیشنهاد دارم اگر عملی باشد: برای پر کردن جاهای خالی در کتاب لازم است به آرشیو مراجعه شود و چون پراکنده است قدری دشوار است اگر میشد قسمتهاي افتاده و يا كل شعر را(حتي به شكل تصوير) در وبلاگ قرار میدادید كار ما آسانتر بود. منتظر شعرهای جدیدتان هستیم به ما هم سر بزنید خوشحال خواهیم شد